لطفا از دیگر مطالب وبلاگ نیز دیدن فرمایید.

به نام خدا


با عنایات و الطاف خداوند متعال و همیاری و همکاری دبیر زبان انگلیسی، مدیر محترم، معاونین و دانش آموزان عزیز دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی سلماس، انجمن زبان انگلیسی این مرکز در اوایل سال تحصیلی 93-92 تشکیل گردید. اعضای این انجمن از بین دانش آموزان ممتاز و علاقمند انتخاب گردید که به تفکیک کلاس معرفی می گردند.


کلاس هفتم 1:


سر گروه:  


شایان شاهین


معاون:


آرمان حربی


اعضاء:
علی اصغر پورغنی – یاسین میرحاجی – مجتبی حسین نژاد – هومن عبداللهی – امیرحسین قرائتی

                


کلاس هفتم2:


سر گروه:


مهدی نجفی


معاون:


علیرضا سیدرضایی


اعضاء:
علی کرمی – سید علی اصغر موسوی – علیرضا رفیعی  - مرصاد صدیقی – امیرمحمد نوبخت

                                                     


این انجمن در طی سال تحصیلی 93-92 و با مدیریت دبیر زبان انگلیسی فعالیتهای متنوعی اعم از اجرای نمایشنامه به زبان انگلیسی در مراسم 22 بهمن، تشکیل جلسات متعدد بحث و تبادل نظر و گزارش هر جلسه، اداره پانل زبان انگلیسی، زیباسازی فضای کلاس موضوعی زبان انگلیسی، کار بیشتر با دانش آموزان ضعیف کلاسها، تدریس و ... را داشتند. گزارش خلاصه ای از فعالیتهای این انجمن فعال به صورت مصور در ذیل آمده است.


اجرای نمایشنامه:


 

تدریس:


 

پانل زبان انگلیسی:


فضای کلاس موضوعی زبان انگلیسی:

امیدواریم همه این عزیزان در تمام عرصه های زندگی، همیشه فعال، موفق و پیروز باشند. از خداوند منان برای همه دانش آموزان عزیز و اولیای محترمشان آرزوی سلامتی، شادی و موفقیت مسئلت می نماییم. امیدواریم شاهد روزی باشیم که این عزیزان قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنند و مایه افتخار و غرور ما دبیران و خانواده خود باشند. (آمین)

.: Weblog By Mohammad Amini :.


  • بیا بخند